Publicerad för 6 dagar sedan

2-rums lägenhet på 53m² i Helsingborg

Planteringsvägen, 252 29 Helsingborg, Sweden

6 247 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: 01-08-2026

apartment at Planteringsvägen, Helsingborg

Bostadstyp

lägenhet

Rum

2

Storlek

53 m²

Pris

6 247 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

01-08-2026

Pris per m²

118 kr

Karta

Annonsen ligger på Planteringsvägen, 252 29 Helsingborg, Sweden

Laddar karta