3-rums lägenhet på 74m² i Köping

Prästgärdsgatan, 731 30 Köping, Sweden

8 761 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: Snarast möjligt

apartment at Prästgärdsgatan, Köping

Bostadstyp

lägenhet

Rum

3

Storlek

74 m²

Pris

8 761 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

Snarast möjligt

Pris per m²

118 kr

Karta

Annonsen ligger på Prästgärdsgatan, 731 30 Köping, Sweden

Laddar karta