2-rums lägenhet på 55m² i Helsingborg

Prästgatan, 252 23 Helsingborg, Sweden

12 100 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: Snarast möjligt

apartment at Prästgatan, Helsingborg

Bostadstyp

lägenhet

Rum

2

Storlek

55 m²

Pris

12 100 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

Snarast möjligt

Pris per m²

220 kr

Karta

Annonsen ligger på Prästgatan, 252 23 Helsingborg, Sweden

Laddar karta