4-rums lägenhet på 88m² i Luleå

Prinsvägen, 972 36 Luleå, Sweden

12 000 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: 13-06-2026

apartment at Prinsvägen, Luleå

Bostadstyp

lägenhet

Rum

4

Storlek

88 m²

Pris

12 000 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

13-06-2026

Pris per m²

136 kr

Karta

Annonsen ligger på Prinsvägen, 972 36 Luleå, Sweden

Laddar karta

Populära bostadssökningar