1-rums lägenhet på 36m² i Karlshamn

Kungsgatan, 374 35 Karlshamn, Sweden

7 900 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: Snarast möjligt

apartment at Rådhusgatan, Karlshamn

Vi erbjuder möblerade företagslägenheter som hyrs ut till företag vecko-, månads- eller årsvis. Våra företagslägenheter är nyproducerade med hög standard. De är trivsamt inredda med välutrustat kök, moderna möbler och tillgång till bredband via fiber. Lägenheten är ett bekvämt och prisvärt alternativ alternativ till ett hotellrum och har allt man behöver för ett bekvämt boende vare sig det gäller boende under kort eller lång tid. Hyr ett hem, inte bara en säng att sova i! Här finns lägenheten Ni hittar vår företagslägenhet i centrala Karlshamn på Rådhusgatan 3A - Mitt i centrum med shopping, matställen, gym samt närhet till skärgård. Storlek De mindre lägenheterna är på 36 kvm och den större på 61 kvm och i den större finns 2 sängar. Priser Priserna varierar beroende på viken hyresperiod som är efterfrågas, för aktuell tillgänglighet och prisuppgift maila till oss. Du kan hyra per år, månad eller vecka. Hyresgäster Lägenheten kan endast hyras ut till företag eller organisationer med momspliktig verksamhet. Moms tillkommer på priset.

Bostadstyp

lägenhet

Rum

1

Storlek

36 m²

Pris

7 900 kr

Pris per m²

219 kr

Karta

Annonsen ligger på Kungsgatan, 374 35 Karlshamn, Sweden

Laddar karta