4-rums lägenhet på 110m² i Lindesberg

Rådmansgatan, 711 82 Lindesberg, Sweden

10 295 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: Snarast möjligt

apartment at Rådmansgatan, Lindesberg

Bostadstyp

lägenhet

Rum

4

Storlek

110 m²

Pris

10 295 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

Snarast möjligt

Pris per m²

94 kr

Karta

Annonsen ligger på Rådmansgatan, 711 82 Lindesberg, Sweden

Laddar karta