3-rums lägenhet på 76m² i Stråssa

Stråssa, Lindesbergs Kommun, Sweden

7 347 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: Snarast möjligt

apartment at Ramsbergsvägen, Stråssa

Bostadstyp

lägenhet

Rum

3

Storlek

76 m²

Pris

7 347 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

Snarast möjligt

Pris per m²

97 kr

Karta

Annonsen ligger på Stråssa, Lindesbergs Kommun, Sweden

Laddar karta