3-rums lägenhet på 65m² i Vallberga

Ränneslövsvägen, 312 34 Vallberga, Sweden

8 308 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: Snarast möjligt

apartment at Ränneslövsvägen, Vallberga

Bostadstyp

lägenhet

Rum

3

Storlek

65 m²

Pris

8 308 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

Snarast möjligt

Pris per m²

128 kr

Karta

Annonsen ligger på Ränneslövsvägen, 312 34 Vallberga, Sweden

Laddar karta