Publicerad idag

2-rums lägenhet på 35m² i Lund

Revingegatan, 224 56 Lund, Sweden

10 300 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: 15-06-2026

apartment at Revingegatan, Lund

Bostadstyp

lägenhet

Rum

2

Storlek

35 m²

Pris

10 300 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

15-06-2026

Pris per m²

294 kr

Karta

Annonsen ligger på Revingegatan, 224 56 Lund, Sweden

Laddar karta