1-rums lägenhet på 40m² i Stockholm

Rönnholmsgränd, 127 41 Stockholm Municipality, Sweden

4 300 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: Snarast möjligt

apartment at Rönnholmsgränd, Skärholmen

Bostadstyp

lägenhet

Rum

1

Storlek

40 m²

Pris

4 300 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

Snarast möjligt

Pris per m²

108 kr

Karta

Annonsen ligger på Rönnholmsgränd, 127 41 Stockholm Municipality, Sweden

Laddar karta