1-rums lägenhet på 20m² i Sollentuna kommun

Rosenbjelkes väg, 192 77 Sollentuna kommun, Sweden

7 000 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: Snarast möjligt

apartment at Rosenbjelkes väg, Sollentuna

Bostadstyp

lägenhet

Rum

1

Storlek

20 m²

Pris

7 000 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

Snarast möjligt

Pris per m²

350 kr

Karta

Annonsen ligger på Rosenbjelkes väg, 192 77 Sollentuna kommun, Sweden

Laddar karta