2-rums lägenhet på 48m² i Stockholm

Sankt Eriksgatan, 113 32 Stockholm, Sweden

18 500 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: Snarast möjligt

apartment at Sankt Eriksgatan, Stockholm

Bostadstyp

lägenhet

Rum

2

Storlek

48 m²

Pris

18 500 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

Snarast möjligt

Pris per m²

385 kr

Karta

Annonsen ligger på Sankt Eriksgatan, 113 32 Stockholm, Sweden

Laddar karta