Publicerad för 3 dagar sedan

1-rums lägenhet på 35m² i Göteborg

Sankt Pauligatan, 416 61 Gothenburg, Sweden

6 700 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: Snarast möjligt

apartment at Sankt pauligatan, Göteborg

Bostadstyp

lägenhet

Rum

1

Storlek

35 m²

Pris

6 700 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

Snarast möjligt

Pris per m²

191 kr

Karta

Annonsen ligger på Sankt Pauligatan, 416 61 Gothenburg, Sweden

Laddar karta