3-rums lägenhet på 80m² i Stockholm

Selmedalsvägen, 129 41 Stockholm, Sweden

9 092 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: Snarast möjligt

apartment at Selmedalsvägen, Hägersten

Bostadstyp

lägenhet

Rum

3

Storlek

80 m²

Pris

9 092 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

Snarast möjligt

Pris per m²

114 kr

Karta

Annonsen ligger på Selmedalsvägen, 129 41 Stockholm, Sweden

Laddar karta