Publicerad igår

3-rums lägenhet på 64m² i Malmö

Sergels väg, 217 57 Malmö, Sweden

14 500 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: Snarast möjligt

apartment at Sergels väg, Malmö

Bostadstyp

lägenhet

Rum

3

Storlek

64 m²

Pris

14 500 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

Snarast möjligt

Pris per m²

227 kr

Karta

Annonsen ligger på Sergels väg, 217 57 Malmö, Sweden

Laddar karta