2-rums lägenhet på 50m² i Märsta

Märsta, Sigtuna Kommun, Sweden

9 420 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: Snarast möjligt

apartment at Sigridsholmsvägen, Märsta

Bostadstyp

lägenhet

Rum

2

Storlek

50 m²

Pris

9 420 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

Snarast möjligt

Pris per m²

188 kr

Karta

Annonsen ligger på Märsta, Sigtuna Kommun, Sweden

Laddar karta