3-rums lägenhet på 58m² i Karlstad

Skagersviksgatan, 653 42 Karlstad, Sweden

12 500 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: Snarast möjligt

apartment at Skagersviksgatan, Karlstad

Bostadstyp

lägenhet

Rum

3

Storlek

58 m²

Pris

12 500 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

Snarast möjligt

Pris per m²

216 kr

Karta

Annonsen ligger på Skagersviksgatan, 653 42 Karlstad, Sweden

Laddar karta