Publicerad för 4 dagar sedan

2-rums lägenhet på 55m² i Stockholm

Skeppsmäklargatan, 120 69 Stockholm, Sweden

15 102 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: Snarast möjligt

apartment at Skeppsmäklargatan, Stockholm

Bostadstyp

lägenhet

Rum

2

Storlek

55 m²

Pris

15 102 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

Snarast möjligt

Pris per m²

275 kr

Karta

Annonsen ligger på Skeppsmäklargatan, 120 69 Stockholm, Sweden

Laddar karta