Publicerad för 3 dagar sedan

2-rums lägenhet på 58m² i Sundbybergs kommun

Skidbacken, 174 55 Sundbybergs kommun, Sweden

11 000 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: 01-07-2026

apartment at Skidbacken, Sundbyberg

Bostadstyp

lägenhet

Rum

2

Storlek

58 m²

Pris

11 000 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

01-07-2026

Pris per m²

190 kr

Karta

Annonsen ligger på Skidbacken, 174 55 Sundbybergs kommun, Sweden

Laddar karta