3-rums lägenhet på 55m² i Kumla kommun

Skiffervägen, 692 92 Kumla kommun, Sweden

6 050 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: Snarast möjligt

apartment at Skiffervägen, Kumla

Bostadstyp

lägenhet

Rum

3

Storlek

55 m²

Pris

6 050 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

Snarast möjligt

Pris per m²

110 kr

Karta

Annonsen ligger på Skiffervägen, 692 92 Kumla kommun, Sweden

Laddar karta