1-rums lägenhet på 14m² i Umeå

Skolgatan, 903 20 Umeå, Sweden

3 500 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: 25-04-2023

apartment at Skolgatan, Umeå

Rum uthyres i en 3a på Skolgatan, rummet är möblerat ingen tv rummet är på c:a 13 kvm.internet ingår i hyran delat kök och badrum.1 minut till centrum bussplas utanför huset om du vill åka upp till universitetet eller sjukhuset hiss finns

Bostadstyp

lägenhet

Rum

1

Storlek

14 m²

Pris

3 500 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

25-04-2023

Hiss

Ja

Pris per m²

250 kr

Karta

Annonsen ligger på Skolgatan, 903 20 Umeå, Sweden

Laddar karta