3-rums lägenhet på 74m² i Sundsvall

Skolhusallén, 852 36 Sundsvalls Gustav Adolf District, Sweden

12 025 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: Snarast möjligt

apartment at Skolhusallén, Sundsvall

Bostadstyp

lägenhet

Rum

3

Storlek

74 m²

Pris

12 025 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

Snarast möjligt

Pris per m²

163 kr

Karta

Annonsen ligger på Skolhusallén, 852 36 Sundsvalls Gustav Adolf District, Sweden

Laddar karta