Publicerad för 2 dagar sedan

2-rums lägenhet på 44m² i Västervik

Skyttegatan, 593 39 Västervik, Sweden

7 200 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: 01-06-2026

apartment at Skyttegatan, Västervik

Bostadstyp

lägenhet

Rum

2

Storlek

44 m²

Pris

7 200 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

01-06-2026

Pris per m²

164 kr

Karta

Annonsen ligger på Skyttegatan, 593 39 Västervik, Sweden

Laddar karta