5-rums lägenhet på 117m² i Malmö

Smedjegatan, 214 20 Malmö, Sweden

17 060 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: Snarast möjligt

apartment at Smedjegatan, Malmö

Bostadstyp

lägenhet

Rum

5

Storlek

117 m²

Pris

17 060 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

Snarast möjligt

Pris per m²

146 kr

Karta

Annonsen ligger på Smedjegatan, 214 20 Malmö, Sweden

Laddar karta