1-rums lägenhet på 31m² i Göteborg

Smörslottsgatan, 416 50 Gothenburg, Sweden

10 300 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: Snarast möjligt

apartment at Smörslottsgatan, Göteborg

Bostadstyp

lägenhet

Rum

1

Storlek

31 m²

Pris

10 300 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

Snarast möjligt

Pris per m²

332 kr

Karta

Annonsen ligger på Smörslottsgatan, 416 50 Gothenburg, Sweden

Laddar karta