2-rums lägenhet på 61m² i Brevens bruk

Snickarvägen, 715 96 Brevens bruk, Sweden

8 295 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: Snarast möjligt

apartment at Snickarvägen, Brevens bruk

Bostadstyp

lägenhet

Rum

2

Storlek

61 m²

Pris

8 295 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

Snarast möjligt

Pris per m²

136 kr

Karta

Annonsen ligger på Snickarvägen, 715 96 Brevens bruk, Sweden

Laddar karta