Publicerad för 5 dagar sedan

1-rums lägenhet på 39m² i Göteborg

Sockenvägen, 417 12 Gothenburg, Sweden

10 386 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: 01-07-2026

apartment at Sockenvägen, Göteborg

Bostadstyp

lägenhet

Rum

1

Storlek

39 m²

Pris

10 386 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

01-07-2026

Pris per m²

266 kr

Karta

Annonsen ligger på Sockenvägen, 417 12 Gothenburg, Sweden

Laddar karta