Publicerad för 3 dagar sedan

1-rums lägenhet på 50m² i Märsta

Södergatan, 195 47 Märsta, Sweden

10 000 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: Snarast möjligt

apartment at Södergatan, Märsta

Bostadstyp

lägenhet

Rum

1

Storlek

50 m²

Pris

10 000 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

Snarast möjligt

Pris per m²

200 kr

Karta

Annonsen ligger på Södergatan, 195 47 Märsta, Sweden

Laddar karta

Liknande bostäder i Märsta

Exempelbild

2 rum lägenhet på 34m²

Skolgatan, 195 47 Märsta, Sweden

8 210 kr / månad

Bostad med 1 sovrum - lägenhet på 35.0 m² - mysig bostad

1 rum lägenhet på 35m²

Mejeriets Väg, 195 59 Märsta, Sweden

8 286 kr / månad

Bostad med 1 sovrum - lägenhet på 42.0 m² - mysig bostad

1 rum lägenhet på 42m²

Webbers väg, 195 47 Märsta, Sweden

8 372 kr / månad

Populära bostadssökningar