Publicerad för 3 dagar sedan

3-rums lägenhet på 45m² i Stockholm

Solbergsvägen, 168 66 Stockholm, Sweden

11 800 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: Snarast möjligt

apartment at Solbergsvägen, Bromma

Bostadstyp

lägenhet

Rum

3

Storlek

45 m²

Pris

11 800 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

Snarast möjligt

Pris per m²

262 kr

Karta

Annonsen ligger på Solbergsvägen, 168 66 Stockholm, Sweden

Laddar karta