3-rums lägenhet på 92m² i Stockholm

Stångholmsbacken, 127 43 Stockholm, Sweden

13 765 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: 01-08-2026

apartment at Stångholmsbacken, Stockholm

Bostadstyp

lägenhet

Rum

3

Storlek

92 m²

Pris

13 765 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

01-08-2026

Pris per m²

150 kr

Karta

Annonsen ligger på Stångholmsbacken, 127 43 Stockholm, Sweden

Laddar karta