4-rums lägenhet på 86m² i Storå

Stationsvägen, 711 76 Storå, Sweden

8 995 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: Snarast möjligt

apartment at Stationsvägen, Storå

Bostadstyp

lägenhet

Rum

4

Storlek

86 m²

Pris

8 995 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

Snarast möjligt

Pris per m²

105 kr

Karta

Annonsen ligger på Stationsvägen, 711 76 Storå, Sweden

Laddar karta