1-rums lägenhet på 19m² i Stockholm

Stavgårdsgatan, 167 56 Stockholm, Sweden

10 700 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: Snarast möjligt

apartment at Stavgårdsgatan, Stockholm

Bostadstyp

lägenhet

Rum

1

Storlek

19 m²

Pris

10 700 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

Snarast möjligt

På landet

Ja

Pris per m²

563 kr

Karta

Annonsen ligger på Stavgårdsgatan, 167 56 Stockholm, Sweden

Laddar karta