Publicerad idag

2-rums lägenhet på 30m² i Stockholm

Sirapsvägen 16, 123 56 Stockholm, Sweden

7 205 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: Snarast möjligt

apartment at Stockholm, Sirapsvägen 20B, Farsta

Beskrivning av bostaden Viktig information! Bostaden kommer inte att visas. Det betyder att du behöver ta ställning till om du vill flytta in i bostaden endast utifrån informationen i annonsen. När annonseringsperioden är avslutad kommer bostadssökande med längst kötid att bli aktuell för bostaden, intresseanmälan blir därmed bindande för bostadssökande med längst kötid efter avslutad annonseringsperiod. Om du inte är först i kön är det möjligt att avanmäla ditt intresse. Observera att planritningen kan vara spegelvänd och bilderna exempelbilder, vissa avvikelser kan förekomma. Om bostaden Fastigheten är byggd 2019. Vid kontraktsskrivning kan du behöva uppvisa tecknad hemförsäkring för din nya bostad. Om hyran Kostnad för hushållsel och varmvatten tillkommer. Angiven hyra avser 2026 års hyresnivå. Förmedlingsinformation Viktig information om visning eller förmedling kan skickas ut via sms. Uppdatera dina Om hyresvärden har villkor om antal hushållsmedlemmar hämtar och behandlar vi familjeuppgifter om dig, din registrerade medboende och eventuella barn. Observera att om inflyttningsdatumet infaller på en helgdag eller en röd dag sker inflyttning nästkommande vardag. Om din anställning inte är i Stockholmsområdet behöver du visa att din arbetsplats ligger inom pendlingsavstånd från bostaden. Parkering Varmgarage finns att hyra. Visningsinformation Bostaden kommer inte att visas. Det betyder att du behöver ta ställning till om du vill flytta in i bostaden endast utifrån informationen i annonsen. För bostadssökanden med längst kötid efter avslutad annonseringsperiod blir intresseanmälan bindande, övriga bostadssökande kan avanmäla sitt intresse. Om du har längst kötid efter avslutad annonseringsperiod kommer din intresseanmälan att bli bindande. Boendereferenser Om du blir aktuell för bostaden behöver du Om området Lägenheten är belägen nära tunnelbana och närbutiker.

Bostadstyp

lägenhet

Rum

2

Storlek

30 m²

Pris

7 205 kr

Pris per m²

240 kr

Karta

Annonsen ligger på Sirapsvägen 16, 123 56 Stockholm, Sweden

Laddar karta