Publicerad idag

2-rums lägenhet på 47m² i Stockholm

Tönsbergsgatan, 164 34 Stockholm, Sweden

8 310 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: Snarast möjligt

apartment at Stockholm, Tönsbergsgatan 11, Husby

Beskrivning av bostaden Om bostaden Fastigheten är byggd 1972. Fastigheten är totalrenoverad 2017. Ny kommod, ny spegelskåp och innerdörr till badrummet. Vid kontraktsskrivning kan du behöva uppvisa tecknad hemförsäkring för din nya bostad. Om hyran Kostnad för hushållsel tillkommer. I hyran ingå uppvärmning. Förmedlingsinformation Viktig information om visning eller förmedling kan skickas ut via sms. Uppdatera dina Om hyresvärden har villkor om antal hushållsmedlemmar hämtar och behandlar vi familjeuppgifter om dig, din registrerade medboende och eventuella barn. Observera att om inflyttningsdatumet infaller på en helgdag eller en röd dag sker inflyttning nästkommande vardag. Om din anställning inte är i Stockholmsområdet behöver du visa att din arbetsplats ligger inom pendlingsavstånd från bostaden. Visningsinformation Om du är en av dem som blir aktuell för en bostad kommer du att bli inbjuden till visning eller få ny kompletterande information i form av bilder/video eller rangordning. Visningsinbjudan kommer att synas på Mina sidor samt skickas på mejl om du har fyllt i en aktuell mejladress. Om du har skyddade personuppgifter får du endast visningsinbjudan via Mina sidor. Boendereferenser Om du blir aktuell för bostaden behöver du Om området I området finns ett brett utbud av service, skolor, förskolor, samt fritidsaktiviteter för alla åldrar. Du har också nära till Kista Galleria med shopping, restauranger och biografer. För pendling finns goda kommunikationer, inklusive tunnelbana och bussar, vilket gör det enkelt att ta sig till centrala Stockholm.

Bostadstyp

lägenhet

Rum

2

Storlek

47 m²

Pris

8 310 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

Snarast möjligt

Pris per m²

177 kr

Karta

Annonsen ligger på Tönsbergsgatan, 164 34 Stockholm, Sweden

Laddar karta