2-rums lägenhet på 40m² i Södertälje

Stockholmsvägen, 152 30 Södertälje, Sweden

8 400 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: Snarast möjligt

apartment at Stockholmsvägen, Södertälje

Bostadstyp

lägenhet

Rum

2

Storlek

40 m²

Pris

8 400 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

Snarast möjligt

Pris per m²

210 kr

Karta

Annonsen ligger på Stockholmsvägen, 152 30 Södertälje, Sweden

Laddar karta