3-rums lägenhet på 60m² i Rörvik

Storgatan, 570 01 Rörvik, Sweden

4 420 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: Snarast möjligt

apartment at Storgatan , Rörvik

Bostadstyp

lägenhet

Rum

3

Storlek

60 m²

Pris

4 420 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

Snarast möjligt

Pris per m²

74 kr

Karta

Annonsen ligger på Storgatan, 570 01 Rörvik, Sweden

Laddar karta