4-rums lägenhet på 100m² i Rörvik

Storgatan, 570 01 Rörvik, Sweden

7 620 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: Snarast möjligt

apartment at Storgatan, Rörvik

Bostadstyp

lägenhet

Rum

4

Storlek

100 m²

Pris

7 620 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

Snarast möjligt

Pris per m²

76 kr

Karta

Annonsen ligger på Storgatan, 570 01 Rörvik, Sweden

Laddar karta