3-rums lägenhet på 70m² i Säter

Storgatan, 783 30 Säter, Sweden

8 100 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: Snarast möjligt

apartment at Storgatan, Säter

Bostadstyp

lägenhet

Rum

3

Storlek

70 m²

Pris

8 100 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

Snarast möjligt

Pris per m²

116 kr

Karta

Annonsen ligger på Storgatan, 783 30 Säter, Sweden

Laddar karta

Populära bostadssökningar