1-rums lägenhet på 28m² i Boden

Sturegatan, 961 35 Boden, Sweden

6 780 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: 01-08-2026

apartment at Sturegatan, Boden

Bostadstyp

lägenhet

Rum

1

Storlek

28 m²

Pris

6 780 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

01-08-2026

Pris per m²

242 kr

Karta

Annonsen ligger på Sturegatan, 961 35 Boden, Sweden

Laddar karta