Publicerad igår

2-rums lägenhet på 58m² i Malmö

Sveagatan, 216 15 Malmö, Sweden

11 500 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: Snarast möjligt

apartment at Sveagatan, Limhamn

Bostadstyp

lägenhet

Rum

2

Storlek

58 m²

Pris

11 500 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

Snarast möjligt

Pris per m²

198 kr

Karta

Annonsen ligger på Sveagatan, 216 15 Malmö, Sweden

Laddar karta