4-rums lägenhet på 92m² i Söderfors

Tamms väg, 815 76 Söderfors, Sweden

10 045 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: 01-12-2025

apartment at Tamms Väg, Söderfors

Bostadstyp

lägenhet

Rum

4

Storlek

92 m²

Pris

10 045 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

01-12-2025

Pris per m²

109 kr

Karta

Annonsen ligger på Tamms väg, 815 76 Söderfors, Sweden

Laddar karta