Publicerad för 5 dagar sedan

2-rums lägenhet på 43m² i Stockholm

Tantogatan, 117 41 Stockholm, Sweden

16 000 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: 01-07-2026

apartment at Tantogatan, Stockholm

Bostadstyp

lägenhet

Rum

2

Storlek

43 m²

Pris

16 000 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

01-07-2026

Pris per m²

372 kr

Karta

Annonsen ligger på Tantogatan, 117 41 Stockholm, Sweden

Laddar karta