3-rums lägenhet på 58m² i Västerås

Tegnérgatan, 721 30 Västerås, Sweden

10 750 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: Snarast möjligt

apartment at Tegnérgatan, Västerås

Bostadstyp

lägenhet

Rum

3

Storlek

58 m²

Pris

10 750 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

Snarast möjligt

Pris per m²

185 kr

Karta

Annonsen ligger på Tegnérgatan, 721 30 Västerås, Sweden

Laddar karta