2-rums lägenhet på 53m² i Örebro

Termikgatan, 702 26 Örebro, Sweden

8 400 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: Snarast möjligt

apartment at Termikgatan, Örebro

Bostadstyp

lägenhet

Rum

2

Storlek

53 m²

Pris

8 400 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

Snarast möjligt

Pris per m²

158 kr

Karta

Annonsen ligger på Termikgatan, 702 26 Örebro, Sweden

Laddar karta