1-rums lägenhet på 31m² i Örebro

Termikgatan, 702 26 Örebro, Sweden

7 115 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: 01-07-2026

apartment at Termikgatan, Örebro

Bostadstyp

lägenhet

Rum

1

Storlek

31 m²

Pris

7 115 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

01-07-2026

Pris per m²

230 kr

Karta

Annonsen ligger på Termikgatan, 702 26 Örebro, Sweden

Laddar karta