3-rums lägenhet på 60m² i Trelleborg

Timmermansgatan, 231 33 Trelleborg, Sweden

13 900 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: Snarast möjligt

apartment at Timmermansgatan, Trelleborg

Bostadstyp

lägenhet

Rum

3

Storlek

60 m²

Pris

13 900 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

Snarast möjligt

Pris per m²

232 kr

Karta

Annonsen ligger på Timmermansgatan, 231 33 Trelleborg, Sweden

Laddar karta