2-rums lägenhet på 62m² i Östersund

Torgbrinken, 831 34 Östersund, Sweden

9 096 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: Snarast möjligt

apartment at Torgbrinken, Östersund

Bostadstyp

lägenhet

Rum

2

Storlek

62 m²

Pris

9 096 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

Snarast möjligt

Pris per m²

147 kr

Karta

Annonsen ligger på Torgbrinken, 831 34 Östersund, Sweden

Laddar karta