2-rums lägenhet på 40m² i Stockholm

113 64 Stockholm, Sweden

16 900 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: Snarast möjligt

apartment at Torsplan, Stockholm

Bostadstyp

lägenhet

Rum

2

Storlek

40 m²

Pris

16 900 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

Snarast möjligt

Pris per m²

423 kr

Karta

Annonsen ligger på 113 64 Stockholm, Sweden

Laddar karta