Publicerad för 5 dagar sedan

4-rums lägenhet på 104m² i Gislaved

Trädgårdsgatan, 332 23 Gislaved, Sweden

10 483 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: 01-07-2026

apartment at Trädgårdsgatan, Gislaved

Bostadstyp

lägenhet

Rum

4

Storlek

104 m²

Pris

10 483 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

01-07-2026

Trädgård

Ja

På landet

Ja

Pris per m²

101 kr

Karta

Annonsen ligger på Trädgårdsgatan, 332 23 Gislaved, Sweden

Laddar karta