1-rums lägenhet på 27m² i Knivsta

Trunstavägen, 741 30 Knivsta, Sweden

7 500 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: 08-06-2026

apartment at Trunstavägen, Knivsta

Bostadstyp

lägenhet

Rum

1

Storlek

27 m²

Pris

7 500 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

08-06-2026

Pris per m²

278 kr

Karta

Annonsen ligger på Trunstavägen, 741 30 Knivsta, Sweden

Laddar karta